Szybka
wysyłka
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja
satystfakcji
Odwiedź nasz portal
Zamówienie telefoniczne:
INFOLINIA 8:30-16:30
661 986 479
Jesteś tu: Strona główna Nowości Kwartalnik "mojaWieś"
kliknij na miniaturę, by ją powiększyć

Kwartalnik "mojaWieś"

towar niedostępnyOgólnopolski kwartalnik „mojaWieś” to magazyn w pełni poświęcony mieszkańcom wsi,  kołom gospodyń wiejskich, kółkom rolniczym i innym organizacjom działającym wokół tradycji i kultury wiejskiej.

Pokazujemy w nim życie polskiej wsi i jej mieszkańców na płaszczyźnie obyczajowej,  społecznej, kulturowej i gospodarczej. W części poświęconej aktualnościom ogólnopolskim i regionalnym prezentujemy rozległe relacje z ważnych jubileuszy, konkursów, turniejów, spartakiad, uroczystości.

Promujemy ciekawe inicjatywy podejmowane przez koła gospodyń wiejskich. Dotykamy spraw, które bezpośrednio odnoszą się do realiów życia z dala od miasta, pracy w gospodarstwie, hodowli zwierząt, upraw, edukacji i kultury. Dużo uwagi poświęcamy kulinariom. Prezentujemy przepisy regionalne, które nadsyłają do nas gospodynie z całej Polski. Jest również miejsce na porady i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Zespół redakcyjny buduje relacje z czytelnikami poprzez patronaty medialne, obecność na wydarzeniach regionalnych, oraz spotkania z kołami. Jesteśmy otwarci na kontakt z czytelnikami, którzy mają wpływ na charakter kwartalnika i poruszane w nim tematy.  Wiele z nich powstaje na bazie bezpośrednich relacji i artykułów przysyłanych do nas z całej Polski. Nasi korespondenci relacjonują ważne wydarzenia ze swoich regionów.  Kontakt z Wami jest dla nas niezwykle inspirujący.

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą - zapisz się do newslettera!
Korzyści
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.
Zadzwoń pod bezpłatny numer
800 007 444
Lub podaj swój numer telefonu - oddzwonimy