Szybka
wysyłka
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja
satystfakcji
Odwiedź nasz portal
Zamówienie telefoniczne:
BEZPŁATNA INFOLINIA 8:30-16:30
800 007 444
Jesteś tu: Strona główna O nas

Program „mojaWieś” powstał z myślą o Was. Celem programu jest promocja i wsparcie polskiej wsi. Edukacja, integracja i rozwój to główne zadania, jakie sobie stawiamy tworząc trzy filary naszej działalności: Ofertę Rabatową, Kwartalnik oraz Portal Społecznościowy. Promujemy wasze małe ojczyzny, piszemy o ważnych wydarzeniach, chwalimy niezwykłe talenty. Przygotowując Ofertę Rabatową sprawdzamy, w jaki sposób możecie zaoszczędzić pieniądze i czas. Wspólnie z Wami budujemy siłę polskiej wsi.

Oferta Rabatowa „mojaWieś” to dedykowana wyłącznie mieszkańcom polskiej wsi możliwość tańszych zakupów. Bazując na indywidualnie wynegocjowanych warunkach z poszczególnymi dostawcami produktów i usług, przygotowaliśmy dla Państwa ofertę z szerokim wachlarzem asortymentu w najlepszych cenach. 

Celem Oferty Rabatowej „mojaWieś” jest obniżenie kosztów życia na wsi. Specjalnie dla mieszkańców obszarów wiejskich wynegocjowaliśmy atrakcyjne ceny, zapewniamy dobrą jakość produktów i gwarantujemy bezpieczną oraz pewną dostawę. Zakupy z nami są proste, przyjemne i przede wszystkim niedrogie.

Dostawcami oferowanych przez nas produktów są liderzy w poszczególnych kategoriach i usługach. Oferta Rabatowa „mojaWieś” to możliwość zakupów indywidualnych, na potrzeby organizacji (KGW, KR, OSP) oraz  instytucji takich jak urzędy gmin itp.  Nasza oferta obejmuje zarówno artykuły do domu i gospodarstwa rolnego: AGD małe i duże, samochody osobowe i użytkowe marki Ford z wyjątkowym rabatem,  modną odzież, suplementy diety, nasiona, meble do domu i ogrodu oraz wiele innych. Mamy dla Was również szczególną ofertę przygotowaną przez Europejski Centrum Odszkodowań SA (EuCO)  oraz NC+. Dzięki rozmowom z klientami stale poszerzamy naszą Ofertę Rabatową, by była jak najlepiej dopasowana do Waszych potrzeb.

Oferta Rabatowa - ZAMÓWIENIA SPECJALNE
Chcąc stworzyć ofertę dopasowaną do potrzeb naszych klientów nieustannie poszerzamy asortyment o nowe produkty. W odpowiedzi na liczne zapytania o produkty spoza oferty standardowej oraz możliwość dokonywania zakupów hurtowych, w ramach Oferty Rabatowej uruchomiliśmy bezpłatną usługę „Zamówień Specjalnych”. Dzięki temu, każdy klient ma możliwość skorzystania z najlepszych ofert dopasowanych do jego indywidualnych potrzeb.

Szukasz produktów spoza naszej oferty lub jesteś zainteresowany zamówieniem hurtowym? Zadzwoń do nas pod bezpłatny numer telefonu 800 007 444 (pon.-pt. w godz. 8:30-16:30), a my przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę.

 


PROGRAM „mojaWieś” jest stworzony i dostępny wyłącznie dla mieszkańców polskiej wsi. Może z niego korzystać każda osoba, która się zarejestrowała. Rejestrację można przeprowadzić bezpośrednio poprzez stronę internetową www.mojawies.pl. Drugim sposobem wyrażenia chęci udziału w programie jest telefoniczne zgłoszenie swojego członkostwa pod numerem: 800 007 444.

 
Program "mojaWieś" wspierają:
 

  • Krajowa Rada Izb Rolniczych:

         Biuro zamiejscowe:
         Parzniew ul. Przyszłości 5,
         05-804 Pruszków,
         email: biuro@krir.pl
         www:
www.krir.pl  


  • Wojwódzkie i Regionalne Związki Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych:


1.     Rejonowy Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych w Bielsku-Białej 

                 Prezes Zarządu:
 Danuta Kożusznik
                 Przewodniczący: Waldemar Pieczara
                 
                 e-mail: rzrkior_bb@interia.pl
                 www: http://kolkarolniczebb.pl


Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą - zapisz się do newslettera!
Korzyści
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.
Zadzwoń pod bezpłatny numer
800 007 444
Lub podaj swój numer telefonu - oddzwonimy