Szybka
wysyłka
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja
satystfakcji
Odwiedź nasz portal
Zamówienie telefoniczne:
BEZPŁATNA INFOLINIA 8:30-16:30
800 007 444
Jesteś tu: Strona główna


Program „mojaWieś” powstał z myślą o Was. Celem programu jest promocja i wsparcie polskiej wsi. Edukacja, integracja i rozwój to główne zadania, jakie sobie stawiamy tworząc trzy filary naszej działalności: Ofertę Rabatową, Kwartalnik oraz Portal Społecznościowy. Promujemy  wasze małe ojczyzny, piszemy o ważnych wydarzeniach, chwalimy niezwykłe talenty. Przygotowując Ofertę Rabatową sprawdzamy, w jaki sposób możecie zaoszczędzić pieniądze i czas. Wspólnie z Wami budujemy siłę polskiej wsi.


Kwartalnik "mojaWieś" skierowany jest do mieszkańców obszarów wiejskich z całej Polski. Relacjonujemy w nim najważniejsze wydarzenia regionalne, promujemy lokalne społeczności i ludzi z talentami oraz pasjami. Wspólnie z czytelnikami kultywujemy polską tradycję i kulturę. Poruszamy tematy bliskie każdemu rolnikowi, gospodyni wiejskiej, strażakowi ochotniczej straży pożarnej – każdemu mieszkańcowi naszej pięknej polskiej wsi.


Portal www.mojaWieś.pl to medium zrzeszające społeczność wiejską, (a w szczególności społeczników i koła gospodyń wiejskich, pielęgnujących polską tradycję), dzięki któremu możecie podglądać, co dzieje się w kołach na terenie całej Polski i promować swoje małe ojczyzny. Kwartalnik i portal to Wasze media, w nich oddajemy Wam głos.


Program „mojaWieś” to również Oferta Rabatowa. Dzięki niej wszyscy mieszkańcy wsi mogą kupować potrzebne im produkty w najniższych cenach w Polsce. Tworzymy ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb, negocjujemy z producentami możliwie najniższą cenę. Oferta Rabatowa to cała gama atrakcyjnych produktów, z których korzystacie na co dzień. Specjalnie dla Was realizujemy zamówienia indywidualne na produkty, których jeszcze  nie ma w naszej Ofercie Rabatowej. Dzięki zakupom w Ofercie Rabatowej „mojaWieś” oszczędzacie pieniądze.

Dowiedz się więcej o Programie "mojaWieś" czytając poniższe artykuły:


Sprawdź Ofertę Rabatową na www.oferta.mojawies.pl lub zapytaj o produkty spoza oferty standardowej, dzwoniąc pod bezpłatny numer: 800 007 444.


Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą - zapisz się do newslettera!
Korzyści
zamknij Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Informacja o Cookies.
Zadzwoń pod bezpłatny numer
800 007 444
Lub podaj swój numer telefonu - oddzwonimy